Alsancak Masaj Salonunda Aroma Masaj Uygulaması ;Bitkisek ve Doğal Otlardan Yapılmış Esanslı Yağlar İle Yapılan Bu Masaj Türüdür.

Vücuda Uygulanan Bitkisel Aromatik Esans İçerikli Losyonlar  Vücuda Sürüldükten Sonra Cilt Eminim Yaparak Molekülleri Deri Altında Vücuda İletir Böylelikle Beyne İletilerek Zihnen ve Bedenen Rahatlama Yaşanır.Sinir Doku Bağlardaki Kasılmalar ,Eklem Arası Gazlar  Atılarak Rahatlama da Gerçekleşir.

Masaj Uygulama Öncesi Kullanıcak Esanlı Yağlar Seçilerek Yapılmaktır Hepsinin Farklı Görevi ve İşlevi Olduğundan Bitki Türü Seçilmelidir.

Mesala Papatya Yağı Losyonu ; Ağrı Kesici özelliği Bulunğundan Sinüzit Migren Gibi Sorunları Olanların Tercih Etmesi Gerekir .Sakinleştirici Özelliği de Olduğundan Dinginleşmek ve Rahatlamak İsteyenlerin Tercih ettiği Uygulamadır

Lavanta Yapı Losyonu ;Kas Ağrılarında Tedavi Edici Özelliği Bulunmasının Yanında  ,Uyku Problemi Çekenlerin ,Mide Bağırsak Problemleri Düzenleme Gibi Etkileri Görülmektedir.

Okaliptus Yağı Losyonu : Zihni Açarak Sağlıklı Düşünme ve Harekete Geçmenizde Etkili Olduğu Gibi ,Ciğer ve Üst Solunum Yollarındaki İltihabı , Öksürüğe İyi Gelir Temizleyici Rafine Özelliği Vardır.

Bu Masajı En Çok Tercih Eden Beyaz Yakalılardır ; Sırt Omuz Boyun Ağrıları Çektiklerinden ,Bol Stresle İç içe Olduklarından Tercih Sebepleridir.

Özellikle Bayanlarda Görünen Adet Sorunlarını Dengeleme ve Düzenleme de Büyük Rolü Bulunmaktadır.

 

Adet Sorunları

Bel ve Sırt Ağrıları

Boyun Fıtığı ve Ağrıları